Hakkımızda

EMA Dijital Hakkında

EMA Dijital olarak Bilişim sektörünün bir çok alanında 1999 Yılından bu yana hizmet vermekteyiz. O günlerden bu günlere gelmek kolay olmadı tabii..
Özellikle Türkiye’de internet kavramı oturana kadar geçen sancılı süreçte, şu an sektörlerinin devleri olan firmalar (Bazıları bizimle birlikte olmak üzere ) hızlı davranıp yerlerini aldılar.

 

Şimdilerde ise SEO Çalışması ile birçok yeni ve daha önce web sitesi olan eski firmalar birbirleri ile yarışıyorlar. Bu yarışa geç kaldığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü bu bitiş çizgisi olan bir yarış değil.
Şimdi de yarışa nasıl dahil olacağınızı düşünüyorsunuz değil mi?

 

EMA Dijital SEO Ajansı olarak isteğe bağlı olarak Firmanızın Web Sitesini yeniden yapıyor / Güncelliyoruz. İçeriklerinizin tamamını kontrol ediyor web sitenizi / içeriklerinizi kullanıcı dostu olarak yeniden düzenliyoruz.
Artık yarışa dahil oldunuz..
Sonrasında alanlarında uzman ekibimizin yaptığı analizler sonucunda bir yol haritası belirliyor, plana uygun bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

Günümüz dünyasında dijital pazarlamada en önemli reklamcılık hizmetlerinden bir tanesi olan SEO: Google, Yandex ve bing gibi arama sonuçlarında iyi sıralama almasını sağlıyoruz.
Bunların dışında;
  • Google Adwords
  • Sosyal Medya Reklamları
  • İçerik Üretimi

gibi konularda da sertifikalı ekip arkadaşlarımız ile destek vermekteyiz.

 

Dijital dünyada yer almak ve İşinizi arttırmak için bizimle iletişime geçin.